?

Log in

No account? Create an account

Цукерня Ларса фон Трієра


Previous Entry Share Flag Next Entry
Велосипедом у джунглі
Хай Огайо!
lars_vontrier


На Шрі-Ланці навіть буденна прогулянка у поле для нас європейців – крута екскурсія, то варана справжнього зустрінеш, то змію метрову. У переддень Стрітення вирішили гайнути з берегу океану трохи у середину країни. Два старих велосипеди нам здали за 60 грн\день. Запасшися водою ми вирушили у подорож.


Мар'яні перепав білий датч-байк.


Першим ділом треба перестати їхати по правому боці. Я раніше думав, це не складно перевчитися, але звичка дуже сильна, постійно їдеш як в Україні.


Оскільки їдемо сільськими районами - постійно трапляються корови. Це не ті бродячі тварини, яких ми зустрічали в Індії. Це доглянуті, охайні та прив'язані на мотузку корівки.


Ще зустрічаються водяні буйволи. Вони як крокодили лежать у болоті, часто дуже непомітно.


По моріжку ганяють дикі павичі. Я чомусь раніше думав, що це доволі рідкісна тварина, що зустрічається десь у заповідниках. Але їх тут на Шрі-Ланці цілі зграї і вони ходять прямо по вулицях і садках.


Навіть придорожні рослини - це шматок заморського дивосвіту. Ось такі сердечка лежать на узбіччі під високим деревом.


Мар'яна біля бананів.


Рисові поля сполучаються з болотами системою каналів. У них тут обробляються ті землі, що затоплені водою. Тому по болотах тягнуться довгі доріжки, по яких можна їздити. Це ми перелазимо через якісь труби, що лежать посеред дамби.


Дощі в тропіках починаються різко. Нас застав, коли ми відпочивали та обідали бананами у кокосовому ліску. Довелося ховатися під малі пальми. Цікаво, що їхня крона влаштована дуже ефективно - листя збирають воду і вона тече по стовбуру прямо на коріння. Таке можна побачити лише застрягши у тропіках під зливою. Мар'яна не втрималася і зірвала два кокоси "прямо з грядки".


Лісок після дощу.


Шрі-Ланкійські гриби. Їх тут багато, але їсти лячно.


Під пальмою лежить гніздо-камера, зв'язана з трави. Неймовірна штуковина.


Між деревами шмигають варани.


Зграя папуг годує пташенят у дуплі.


Ящірка на мурашнику. Мурахи тут будують собі залізобетонні вентильовані будинки з глини.Місцеві діти просто у захваті, що два білих по їхньому болоту катаються.


Назад ввечері повертаємося через якісь хащі. Перетинаємо залізницю.


Потім почалася сильна злива і ми приїхали додому усі замурзані червоною багнюкою і мокрі до трусів. Але велоісторію закінчу позитивною фоткою, поки ми ще чисті.


  • 1
гарно
і ви гарні
щастя вам

Дякую! Ти ще досі в жж?

дуже рідко, лише читаю
усе більше у фейсбуку

Вже рік поза ЖЖ.

  • 1